Wtyczka Chrome do generowania linków partnerskich od Convertiser

Grudzień 13, 2016

Convertiser idąc w ślady takich gigantów jak Amazon czy Wallmart, udostępnił właśnie swoim wydawcom praktyczną wtyczkę do przeglądarki Chrome, która generuje link afiliacyjny w kilka sekund.

Dotąd, aby stworzyć link afiliacyjny trzeba było wykonać kilka kroków – odszukać produkt na stronie reklamodawcy, skopiować link, wejść do panelu, odnalezć kampanię i wygenerować link partnerski. Proces był kilkuetapowy, co początkującym wydawcom sprawiało trudności lub wręcz całkowicie zniechęcało do działania.

Tymczasem Convertiser oferuje szybko stworzone linki partnerskie (wersja tradycyjna i wersja skrócona), które od razu można wprowadzić do posta na Facebooku, Youtube czy Twitterze lub gdziekolwiek indziej.

Wtyczka do przeglądarki Chrome to rozszerzenie, które można pobrać w sklepie Google. Umożliwia ona stworzenie linka partnerskiego bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Dla kogo przeznaczona jest wtyczka afiliacyjna Convertiser?

  • Dla blogerów modowych,
  • Dla właścicieli stron związanych z branżą elektroniczną,
  • Dla wszystkich, którzy monetyzują kanały w social media – Facebook, Twitter, YouTube czy fora internetowe.

Coraz łatwiej jest dziś być afiliantem. Być może więc wkrótce konsument w Internecie stanie się jednocześnie afiliantem zarabiającym na swoje zakupy?

Więcej nt. wtyczki na blogu Convertiser

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Aktualności · narzędzia

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *