Nowa wtyczka dla wydawców Convertiser

Lipiec 13, 2017

Kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. Aż tyle zarabiają najlepsi wydawcy uczestniczący w programach afiliacyjnych w branży pożyczkowej! Jej łączna pula comiesięcznych prowizji sięga nawet 3 milionów złotych. Convertiser ma nadzieję „wycisnąć” jeszcze więcej udostępniając nowe, w pełni zautomatyzowane narzędzie.

Podaliśmy, jakie krocie zarabiają najlepsi. Trafiają do nich użytkownicy wpisujący co miesiąc w Google aż ok. 450 tysięcy zapytań o szybkie pożyczki, pożyczki przez internet i ich rankingi. O ile zarobki w innych branżach mogą wahać się sezonowo o tyle popyt na pożyczki przez cały rok utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie.

Tak wysokie zarobki są możliwe dzięki wielkości i niezmiennej popularności branży. Obecnie działa w niej stosunkowo niewielu wydawców, dlatego tym bardziej opłaca się jak najszybciej do nich dołączyć, aby mieć szansę zostania jednym z liderów. Zdaniem Convertiser nowa wtyczka pożyczkowa ułatwia szybkie wejście w afiliacje!

Dla kogo ta wtyczka?

  • Wydawców dużych serwisów z branży finansowej,

    #TIP Im więcej i większych serwisów posiadasz, tym bardziej docenisz automagiczność naszej wtyczki. Jeżeli jako Wydawca działałeś/-aś już w branży finansowej, dobrze wiesz, jak bardzo pracochłonne jest ręczne uzupełnianie rankingów na wielu stronach internetowych. Najmniejsza zmiana u reklamodawcy pociąga za sobą zmiany w każdym Twoim zestawieniu. Wdrażanie aktualizacji bywa żmudne. Nasza wtyczka robi to za Ciebie – automatycznie aktualizuje Twoje rankingi.

  • Właścicieli stron z rankingami i porównywarkami ofert finansowych,
  • Osób zainteresowanych afiliacją, chcących zarabiać dzięki prostemu monetyzowaniu swoich publikacji.

więcej przeczytacie na blogu Convertiser

Article Tags:
Article Categories:
Aktualności · Convertiser

1 Comment

  • Wygląda na ciekawe narzędzie dla Wydawcy. Spróbuje! 🙂

    Wojciech
    14 lipca 2017 17:25 Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *